Hurtowania materiałów budowlanych PIK

Praca / Kariera

Hurtownia PIK Materiałów Budowlane

Aplikacje proszę przesyłać na adres: rekrutacja@pik.plo.pl.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PIK. Materiały Budowlane Sp. z o. o. Sp. k. dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

I.   PIK Materiały Budowlane z siedzibą w Płocku poszukuje pracownika na stanowisko: „Kierowca kat. C ”

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Realizacja dostaw towarów do klientów na rynku lokalnym
  • Rozładunek transportowanych towarów
  • Sprawdzanie stanu technicznego pojazdu
  • Prowadzenie karty ewidencji pojazdu

WYMAGANIA

  • Minimum 2-letnie doświadczenie pracy na stanowisku kierowcy
  • Ważne prawo jazdy potwierdzające kwalifikacje kierowcy zawodowego
  • Karta kierowcy
  • Zaangażowanie
  • Sumienność
  • Uczciwość

OFERUJEMY:

  • pracę w Firmie o pewnej pozycji rynkowej
  • atrakcyjne wynagrodzenie, premie motywacyjne
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • pakiet socjalny
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w 8-godzinnym wymiarze czasu pracy

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV ze zdjęciem na podany adres mailowy: rekrutacja(małpa)pik.plo.pl lub składać osobiście w biurze do głównego oddziału przy ul. Kostrogaj 4.