Hurtowania materiałów budowlanych PIK

Porady

Pokaż swoją naturę
WYRÓŻNIJ SWÓJ DOM! Ludzka osobowość ma wiele odcieni. Z tego powodu w palecie Colours of Nature zamknęliśmy 516 kolorów. Wybierz niesamowite kolory tynków i farb na elewację swojego domu.
Zobacz wszystkie kolory
Tarcza twojej elewacji
Obejrzyj film – TARCZA TWOJEJ ELEWACJI – CT76 CERESIT!
Obejrzyj film
Jak wybrać kostkę brukową?
Oferta kostki brukowej i innych materiałów do dekoracji przestrzeni może czasem przyprawiać o lekki zawrót głowy. Mając do wyboru tak wiele różnorodnych produktów, powinniśmy dobrze przemyśleć, czego nam właściwie potrzeba. Grubość kostki Dobór odpowiedniego materiału powinien być zdeterminowany przeznaczeniem powierzchni. W zależności od tego, jakim obciążeniom wynikającym z natężenia ruchu będzie podlegała, należy wybrać materiał…
Czytaj więcej
Zmień wygląd swojego domu
Nowość w linii tynków elewacyjnych Ceresit – pierwszy w ofercie tynk dedykowany do aplikacji maszynowej. Nowy produkt posiada wszelkie zalety, doskonale znanego, tynku silikatowo-silikonowy Ceresit CT174, a w nowej odsłonie posiada szereg zalet, które przekładają się na wymierne korzyści w czasie pracy. Tynk CT174 MACHINE zaleca się stosować jako wyprawę elewacyjną w złożonych systemach Ceresit Ceretherm ocieplania ścian zewnętrznych budynków (ETICS) z zastosowaniem płyt styropianowych oraz wełny mineralnej.
Obejrzyj film
Jak wybrać farbę do pomieszczenia
W zależności od pomieszczenia przed farbami stawiamy różne zadania. Niektóre z produktów powinny chronić ściany przed zabrudzeniami, od innych wymagamy maksymalnej odporności na plamy i ochrony przed grzybami pleśniowymi. Jednak zawsze najważniejszy jest kolor. Dlatego niezależnie od tego, co jest naszym priorytetem, przed zakupem farby powinniśmy upewnić się, że to ten jedyny. Testery farb stanowią gwarancję satysfakcji z wyboru koloru.
Kup tester online