Hurtowania materiałów budowlanych PIK

Porady

Jak gruntować żeby nie kapało
grunt NKP Atlas
atlas NKP
Beckers
BECKERS - dobór koloru
WYBIERZ KOLOR
Pokaż swoją naturę
WYRÓŻNIJ SWÓJ DOM! Ludzka osobowość ma wiele odcieni. Z tego powodu w palecie Colours of Nature zamknęliśmy 516 kolorów. Wybierz niesamowite kolory tynków i farb na elewację swojego domu.
Zobacz wszystkie kolory
Tarcza twojej elewacji
Obejrzyj film – TARCZA TWOJEJ ELEWACJI – CT76 CERESIT!
Obejrzyj film
Jak wybrać kostkę brukową?
Oferta kostki brukowej i innych materiałów do dekoracji przestrzeni może czasem przyprawiać o lekki zawrót głowy. Mając do wyboru tak wiele różnorodnych produktów, powinniśmy dobrze przemyśleć, czego nam właściwie potrzeba. Grubość kostki Dobór odpowiedniego materiału powinien być zdeterminowany przeznaczeniem powierzchni. W zależności od tego, jakim obciążeniom wynikającym z natężenia ruchu będzie podlegała, należy wybrać materiał…
Czytaj więcej
Zmień wygląd swojego domu
Nowość w linii tynków elewacyjnych Ceresit – pierwszy w ofercie tynk dedykowany do aplikacji maszynowej. Nowy produkt posiada wszelkie zalety, doskonale znanego, tynku silikatowo-silikonowy Ceresit CT174, a w nowej odsłonie posiada szereg zalet, które przekładają się na wymierne korzyści w czasie pracy. Tynk CT174 MACHINE zaleca się stosować jako wyprawę elewacyjną w złożonych systemach Ceresit Ceretherm ocieplania ścian zewnętrznych budynków (ETICS) z zastosowaniem płyt styropianowych oraz wełny mineralnej.
Obejrzyj film