O NAS

o nas

"PiK" Materiały Budowlane Sp. z o.o. Sp.k. działa na rynku od 1998 roku.

Zajmujemy się hurtową i detaliczną sprzedażą materiałów budowlanych wielu krajowych i zagranicznych producentów. Sprzedaż prowadzimy w 4 wyspecjalizowanych punktach handlowych. Posiadamy rozbudowany tabor transportowy.
Jesteśmy wiodącym dystrybutorem chemii budowlanej firm Ceresit, Atlas, Bolix, Cekol, Mapei materiałów izolacyjnych firmy Rockwool, Knauf, Swisspor, systemów suchej zabudowy firmy Siniat, przede wszystkim naszym głównym produktem jest kostka brukowa Polbruk, Bruk-Bet oraz materiały ścienne z firm Xella, Silikaty, Solbet.

Posiadamy 9 specjalistycznych mieszalników do wszystkich rodzajów tynków i farb.

W kontaktach z nasza firmą możecie Państwo liczyć na pełny profesjonalizm i fachowe doradztwo. Przykładamy dużo uwagi do zachowania najwyższych standardów obsługi naszych Klientów.

Jesteśmy sprawdzonym partnerem, który konsekwentnie realizuje swoją strategię działania na rynku od 1998 roku. Uczestnictwo w Grupie PHMB gwarantuje członkom Grupy atrybuty nowoczesnego i efektywnego zarządzania łańcuchem dostaw, dających możliwość wymiany poglądów i doświadczeń dotyczących dostawców, nawiązania bezpośrednich kontaktów z producentami, zapoznanie się z prognozami i poziomami cen. Wymianę poglądów na temat najlepszych praktyk, procedur i polityk z zakresu procesu zakupów poprzez wymianę wiedzy i doświadczeń.

logo_phmb

logo_wisla_plock_trawa

PIK partnerem Wisły Płock! - Piłkarzy Nożnych

Miło nam poinformować, że nowym partnerem Wisły Płock została Hurtownia Materiałów Budowlanych "PIK".

Partner zapewni naszemu klubowi wsparcie finansowe, w zamian za reklamę na Stadionie im. Kazimierza Górskiego. Umowa między Wisłą Płock a PIK-iem potrwa przynajmniej do końca trwającego sezonu 2020/2021 LOTTO Ekstraklasy.

- Nie kryjemy radości z podpisania umowy z nowym partnerem. Firma zapewni Wiśle wsparcie finansowe w zamian za reklamę na naszym obiekcie, co pozwoli nam dalej się rozwijać i umacniać swoją pozycję na ekstraklasowej mapie Polski - powiedział na chwilę po podpisaniu umowy wiceprezes Wisły Płock Tomasz Marzec.

- Dobro płockiego klubu piłkarskiego jest dla nas celem nadrzędnym. Jesteśmy dumni, że płocka drużyna godnie i z sukcesami reprezentuje naszą społeczność na ekstraklasowych boiskach. Cieszymy się, że udało się nam nawiązać wzajemną współpracę, która przyczyni się do dalszego rozwoju wszystkich struktur Wisły - dodał współwłaściciel "PIK" Paweł Krakowski.

Nasze Wyróżnienia

"PiK" Materiały Budowlane należy do Izby Gospodarczej Regionu Płockiego, jest członkiem Business Center Club, gdzie został wyróżniony czterema Medalami Europejskimi:

2007

za Kompleksową obsługę inwestycji budowlanych

2008

za Kompleksowe zaopatrzenie inwestycji drogowych

2009

za Kompletację dostaw systemów suchej zabudowy wnętrz

2010

za Kompletację dostaw systemów dociepleń budynków

medal2010medal2009 medal2010
IGRP

Hurtownia Materiałów Budowlanych “PIK” wyróżniona tytułem “Pasjonat Sportowej Polski 2019”.💪🇵🇱🏆

Firma PIK od przeszło 20 lat bardzo aktywnie wspiera lokalny sport. W pierwszych latach wspierali drużyny amatorskie i juniorskie, między innymi: Wisła Płock Młode Orły 91’, Stoczniowiec Płock, Uczniowski Klub Sportowy Małachowianka⛹️‍♀️⛹️‍♂️. Przez dwa lata (2017-2018) byli jednym z głównych sponsorów największego biegu masowego na północnym Mazowszu “Półmaraton Dwóch Mostów” oraz “Biegu Ulicznego Solidarności im. K. Zywera”🏃‍♀️🏃‍♂️🏃‍♀️. Od pięciu lat są stałym sponsorem Orlen Wisły Płock Piłkarzy Ręcznych, regularnie występujących w Lidze Mistrzów SPR Wisła Płock. Od trzech lat są również sponsorem zespołu 🔵⚪️🔵Ekstraklasy Wisły Płock ⚽️ Piłkarzy Nożnych.

MEDAL_SPORTOWY

Aktualności

.

12 października  odbyło się wyjątkowo smaczne Śniadanie

z Atlasem w naszym oddziale w Gostyninie Nasi klienci

mogli poszerzyć swoją wiedzę na temat produktów marki

ATLAS oraz wiedzy niezbędnej każdej złotej rączce

..

Bieganie, to ten czas kiedy negatywne emocje znikają,

a w ich miejsce pojawia się szczęście. Jak tylko możemy,

wspieramy lokalne inicjatywy biegowe. Jednocześnie

współtworzymy ekipę biegamPłock team Bieganie to klucz,

który otwiera drogę do lepszego życia.

...

Zostaliśmy kolejny rok z rzędu sponsorem piłkarskiej drużyny Wisły Płock .

Gratulacje za zwycięstwo z 3:0 z Jagiellonią Białystok!

Wielkie brawa dla piłkarzy .

Klubowi i drużynie życzymy samych sukcesów .

beznazwy

PIK oficjalnym sponsorem SPR WISŁA PŁOCK.

PIK, od 2017 r. został sponsorem Sekcji Piłki Ręcznej WISŁA Płock S.A. W dniu 31.07.2017 r. została podpisana umowa pomiędzy SPR Wisłą Płock a PIK, na mocy, której PIK został oficjalnym sponsorem piłki ręcznej Wisły Płock. Umowa została zawarta na sezon 2020/2021. Jak również należy do Niebiesko-Biało-Niebieskiego Klubu Biznesu i udziela rabatu w swoich punktach handlowych dla posiadaczy karnetów.

Dziękujemy bardzo za zaproszenie i stworzenie możliwości, abyśmy choć w minimalnym stopniu mogli przyczynić się do Państwa wspaniałych sukcesów sportowych. Firma nasza od początku swojego istnienia związana jest z Płockiem i bliskie są nam sprawy naszego miasta. Mamy nadzieję na dobrą współpracę i moc emocji. Życzymy Wiśle Płock powodzenia i sukcesów – komentowali podpisanie umowy właściciele firmy PIK.