Hurtowania materiałów budowlanych PIK

O nas

O firmie

“PiK” Materiały Budowlane Sp. z o.o. Sp.k. działa na rynku od 1998 roku.

Zajmujemy się hurtową i detaliczną sprzedażą materiałów budowlanych wielu krajowych i zagranicznych producentów. Sprzedaż prowadzimy w 5 wyspecjalizowanych punktach handlowych. Posiadamy rozbudowany tabor transportowy.

Jesteśmy wiodącym dystrybutorem chemii budowlanej firm Ceresit, Atlas, Bolix, Cekol, Mapei materiałów izolacyjnych firmy Styropmin, Knauf, Swisspor, systemów suchej zabudowy firmy Siniat, przede wszystkim naszym głównym produktem jest kostka brukowa Polbruk, Bruk-Bet oraz materiały ścienne z firm Xella, Silikaty, Solbet.

Posiadamy 10 specjalistycznych mieszalników do wszystkich rodzajów tynków i farb.

W kontaktach z nasza firmą możecie Państwo liczyć na pełny profesjonalizm i fachowe doradztwo. Przykładamy dużo uwagi do zachowania najwyższych standardów obsługi naszych Klientów.

Jesteśmy sprawdzonym partnerem, który konsekwentnie realizuje swoją strategię działania na rynku od 1998 roku. Uczestnictwo w Grupie PHMB gwarantuje członkom Grupy atrybuty nowoczesnego i efektywnego zarządzania łańcuchem dostaw, dających możliwość wymiany poglądów i doświadczeń dotyczących dostawców, nawiązania bezpośrednich kontaktów z producentami, zapoznanie się z prognozami i poziomami cen. Wymianę poglądów na temat najlepszych praktyk, procedur i polityk z zakresu procesu zakupów poprzez wymianę wiedzy i doświadczeń.

Uczciwość
Zadowolenie klientów
Rzetelność
25 lat doświadczenia na rynku budowlanym
5 wyspecjalizowanych oddziałów stacjonarnych
Najlepsza jakość materiałów w ofercie
50 wykwalifikowanych pracowników

Nasze Wyróżnienia

“PiK” Materiały Budowlane należy do Izby Gospodarczej Regionu Płockiego, jest członkiem Business Center Club, gdzie został wyróżniony czterema Medalami Europejskimi:

2007 r.
za Kompleksową obsługę inwestycji budowlanych
2008 r.
za Kompleksowe zaopatrzenie inwestycji drogowych
2009 r.
za Kompletację dostaw suchej zabudowy wnętrz
2010 r.
za Kompletację dostaw systemów dociepleń budynków.

Hurtownia Materiałów Budowlanych “PIK” wyróżniona tytułem “Pasjonat Sportowej Polski 2019”.

Firma PIK od przeszło 20 lat bardzo aktywnie wspiera lokalny sport. W pierwszych latach wspierali drużyny amatorskie i juniorskie, między innymi: Wisła Płock Młode Orły 91’, Stoczniowiec Płock, Uczniowski Klub Sportowy Małachowianka.

Przez dwa lata (2017-2018) byli jednym z głównych sponsorów największego biegu masowego na północnym Mazowszu “Półmaraton Dwóch Mostów” oraz “Biegu Ulicznego Solidarności im. K. Zywera”.

Od pięciu lat są stałym sponsorem Orlen Wisły Płock Piłkarzy Ręcznych, regularnie występujących w Lidze Mistrzów SPR Wisła Płock. Od trzech lat są również sponsorem zespołu Ekstraklasy Wisły Płock – Piłkarzy Nożnych.

Wspieramy Sport

PIK partnerem Wisły Płock! – Piłkarzy Nożnych

Miło nam poinformować, że nowym partnerem Wisły Płock została Hurtownia Materiałów Budowlanych “PIK”.

Partner zapewni naszemu klubowi wsparcie finansowe, w zamian za reklamę na Stadionie im. Kazimierza Górskiego. Umowa między Wisłą Płock a PIK-iem potrwa przynajmniej do końca trwającego sezonu 2022/2023 PKO BP Ekstraklasa.

Firma PIK Materiały Budowlane partnerem Wisła Płock została we wrześniu 2018 roku i miło nam poinformować, że współpraca została przedłużona o kolejny sezon. W związku z tym umowa będzie obowiązywała co najmniej do końca czerwca 2023 roku.

Kolejny raz szybko doszliśmy do porozumienia z firmą PIK. Jesteśmy z tego bardzo zadowoleni, ponieważ wzajemne wsparcie dwóch lokalnych podmiotów to duża korzyść dla obu stron. Jak na razie dogadujemy się wręcz wzorowo — przyznał prezes Wisły Płock Tomasz Marzec.

Jesteśmy w kontakcie z Wisłą Płock już od trzech lat i mam nadzieję, że w najbliższym czasie się to nie zmieni. Zawsze chcieliśmy wspierać drużyny sportowe, dlatego bez wahania weszliśmy we współpracę z tym klubem — powiedział współwłaściciel firmy PIK Paweł Krakowski.

PIK oficjalnym sponsorem SPR ORLEN WISŁA PŁOCK

PIK, od 2017 r. został sponsorem Sekcji Piłki Ręcznej WISŁA Płock S.A.

W dniu 16.08.2022 r. została podpisana umowa pomiędzy SPR Wisłą Płock a PIK, na mocy, której PIK został oficjalnym sponsorem piłki ręcznej Wisły Płock. Umowa została zawarta na sezon 2022/2023. Jak również należy do Niebiesko-Biało-Niebieskiego Klubu Biznesu i udziela rabatu w swoich punktach handlowych dla posiadaczy karnetów.

„Bardzo dziękuję właścicielom firmy PiK, że będą wspierali nasze zespoły w kolejnym sezonie. Wiem, że piłka ręczna, jako strategiczna dyscyplina miasta Płocka, jest im bliska już od bardzo dawna i dzisiaj, działając już jako prężne przedsiębiorstwo, przyczyniają się do naszego rozwoju. Gorąco liczę, że ich postawa będzie inspiracją dla innych podmiotów działających na terenie naszego miasta i okolic do wspierania lokalnego sportu i piłki ręcznej” – powiedział prezes SPR Wisły Płock Robert Czwartek.