Mieszalniki

Mieszalniki Tynków

tm300_03-1024x1024

POSIADAMY DZIEWIĘĆ SPECJALISTYCZNYCH MIESZALNIKÓW DO WSZYSTKICH RODZAJÓW TYNKÓW.

Mieszalnia tynków akrylowych, silikatowych I silikonowych umożliwia zrobienie oraz późniejsze dorobienie dowolnego koloru z palety barw firmy Ceresit, Atlas, Mapei, Kreisel i Bolix "OD RĘKI"
Gdy potrzebujecie Państwo dobrać kolor z palet kolorów innych firm jest to możliwe, jednak wymaga to od nas dodatkowego czasu na przygotowanie specjalnej receptury co może trwać do 3 dni.

UWAGA DWA NOWE MIESZALNIKI FIRMY SELENA

Baranek   Kornik   Mozaika

Mieszalniki Farb

POSIADAMY DWA SPECJALISTYCZNE MIESZALNIKI DO FARB.

System mieszania farb pozwala na kolorowanie farb emulsyjnych do wnętrz i na zewnątrz, emalii alkidowej uniwersalnej, emalii akrylowej, farby fasadowej, w 2000 kolorów (odcieni) w oparciu o produkty firmy Nobiles, Śnieżka i Dulux. Dysponujemy nowoczesnym oprogramowaniem do mieszania farb, które przedstawi Państwu komputerową wersję wybranego koloru w mieszalniku.

Wyroby mogą być barwione również według wzornika NCS i RAL.

Zapraszamy w niezwykłą podróż do kolorowych krain, skąd czerpaliśmy inspiracje do stworzenia nowej palety Dulux. Kolory i energia tych niezwykłych miejsc mogą odnowić również Twoje wnętrze. Zainspiruj się kolorami Dulux…

DULUX to piękne, stylowe kolory. Paleta kolorów DULUX pozwala także zaaranżować wnętrza w zgodzie z najnowszą stylistyką. Zainspiruj się wyszukanymi kolorami DULUX, znajdź zestawienia najbardziej bliskie własnym upodobaniom, stwórz wnętrza pełne emocji i magii.

Magii Barw.
[tc-logo-slider logo_cat="mieszalniki-farby"]

tm300_01-1024x1024