Hurtowania materiałów budowlanych PIK

Mieszalniki

Mieszalniki Tynków

POSIADAMY 9 SPECJALISTYCZNYCH MIESZALNIKÓW DO WSZYSTKICH RODZAJÓW TYNKÓW

Mieszalnia tynków akrylowych, silikatowych I silikonowych umożliwia zrobienie oraz późniejsze dorobienie dowolnego koloru z palety barw firmy Ceresit, Atlas, Mapei, Kreisel i Bolix “OD RĘKI”.

Gdy potrzebujecie Państwo dobrać kolor z palet kolorów innych firm jest to możliwe, jednak wymaga to od nas dodatkowego czasu na przygotowanie specjalnej receptury co może trwać do 3 dni.

UWAGA! DWA NOWE MIESZALNIKI FIRMY SELENA

 

Mieszalniki Farb

POSIADAMY 2 SPECJALISTYCZNE
MIESZALNIKI FARB

Produkty dobierane ze starannością. Indywidualnie dla każdego klienta.

System mieszania farb pozwala na kolorowanie farb emulsyjnych do wnętrz i na zewnątrz, emalii alkidowej uniwersalnej, emalii akrylowej, farby fasadowej, w 2000 kolorów (odcieni) w oparciu o produkty firmy Nobiles, Śnieżka i Dulux. Dysponujemy nowoczesnym oprogramowaniem do mieszania farb, które przedstawi Państwu komputerową wersję wybranego koloru w mieszalniku.

Wyroby mogą być barwione również według wzornika NCS i RAL. Decydując się na naszą usługę, masz wpływ na produkt na każdym etapie procesu tworzenia idealnego koloru. Farba z mieszalnika to odpowiedź nawet na najbardziej oryginalne pomysły aranżacji wnętrz.

Ta możliwość jest również idealna dla klientów, którzy pragną kontynuować kolor w przypadku gdy poprzednia farba została wycofana z produkcji. Jesteśmy w stanie dopasować kolor taki sam, jaki został wybrany wcześniej.

Wybierz swój ulubiony kolor!

Zapraszamy do współpracy!