KARIERA

Firma z branży budowlanej - P.H.U. "PIK" w Płocku poszukuje pracownika na stanowisko: „Kierowca kat. C,” na terenie Gostynina i okolic:
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Realizacja dostaw towarów do klientów
• Rozładunek transportowanych towarów
• Sprawdzanie stanu technicznego pojazdu
• Prowadzenie karty ewidencji pojazdu
WYMAGANIA
• Minimum 2-letnie doświadczenie pracy na stanowisku kierowcy
• Ważne prawo jazdy potwierdzające kwalifikacje kierowcy zawodowego
• Zaangażowanie
• Sumienność
• Uczciwość
OFERUJEMY:
• pracę w Firmie o pewnej pozycji rynkowej
• atrakcyjne wynagrodzenie, premie motywacyjne
• możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
• pakiet socjalny
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV ze zdjęciem na podany adres mailowy: rekrutacja@pik.plo.pl
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PIK. Sp. j. Paweł Krakowski Piotr Krakowski dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.